< Zpět na správu počítačové sítě

 Správa koncových stanicServis Vašich počítačů, notebooků a jiných zařízení.

Uživatelé se spoléhají na své počítače. A počítače se spoléhají na nás. Při převzetí klienta pod naši správu často zjišťujeme, že zaměstnanec používá např. i 10 let starou verzi kancelářského balíku, i když společnost vlastní licenci aktuální. Proto na stanicích pravidelně děláme údržbu, aktualizujeme software (ať už bezpečnostní nebo uživatelský) a jejich stav monitorujeme vzdáleně (stav a opotřebení hardware, přehřívání apod.). Často provedeme servis na stanici ještě před tím, než sám uživatel pocítí nějaký problém.

Naší předností je vlastní servis – umíme opravit Vaše počítače, notebooky, LCD apod. K dispozici máme celou řadu profesionální techniky pro servis na součástkové úrovni (dle elektronických schémat) – opravy základnách desek, výměny BGA chipů atd. Vaši výpočetní techniku nebudete tedy dlouho postrádat, Vaše data budou vždy v bezpečí a nedostanou se mimo dohled. Pro naše stálé klienty provádíme tyto opravy vždy zdarma.

< Zpět na správu počítačové sítě

 

< Podpora uživatelůTechnická podpora (helpdesk) pro všechny uživatele organizace.

< Správa koncových stanicServis Vašich počítačů, notebooků a jiných zařízení

< Správa serverůSpráva serverových řešení, virtualizace, platformy Linux i Windows

< Správa aktivních síťových zařízeníSpráva celé infrastruktury sítě

< Dokumentace a monitoringDohled nad celou sítí a její dokumentace

< Plánování a rozvojMyslíme na budoucnost, plánujeme a rozvíjíme Vaši síť

Dokumentace sítěVytváříme přehledné dokumentace celé sítě

Velmi důležitou součástí správy počítačové sítě je vedení dokumentace infrastruktury, software na serverech apod. Tato oblast bývá často opomíjená a mnohdy má povědomí o celé síti (včetně důležitých hesel) pouze jeden člověk v organizaci. Máme také detailní přehled o použitém hardware i software na celé síti pro účely kontrol.