Správa počítačových sítí
od profesionálů v oboru IT

Zjistit více!


Správa počítačových sítí (Outsourcing IT)

Naší hlavní činností je poskytování vysoce individuálních a komplexních služeb správy počítačové sítě. Mezi naše hlavní zákazníky patří malé, střední i velké společnosti, školy a další organizace.

V této oblasti máme více jak 15 let zkušeností.

Proč zvolit externí správu sítě?Výhody outsourcingu služeb na externí firmu

 Podpora uživatelůTechnická podpora (helpdesk) pro všechny uživatele organizace.

Jednou z nejdůležitějších částí poskytovaných služeb je pro klienta jistě poskytování podpory zaměstnancům. V této oblasti si zakládáme především na odbornosti a vstřícném přístupu k problémům uživatelů. Moc dobře jsme si vědomi toho, že ne každý je technicky zdatný. Podpora není nijak omezena počtem hodin.

Více o podpoře uživatelů >

 Správa koncových stanicServis Vašich počítačů, notebooků a jiných zařízení

Uživatelé se spoléhají na své počítače. A počítače se spoléhají na nás. Proto na nich pravidelně děláme údržbu, aktualizujeme software (ať už bezpečnostní nebo uživatelský) a jejich stav monitorujeme vzdáleně (stav a opotřebení hardware, přehřívání apod.).

Více o správě koncových stanic >

 Správa serverůSpráva serverových řešení, virtualizace, platformy Linux i Windows

Veškeré servery pod naší správou jsou aktivně monitorované a udržované. V případě výpadku poskytovaných služeb řešíme opravy prioritně, garantujeme reakční doby smlouvou dle individuálních potřeb klienta.

Více o správě serverů >

 Správa aktivních síťových zařízeníSpráva celé infrastruktury sítě

Správa všech prvků sítě - switche, routery, firewally, kabeláž atd. Současně se staráme i o konektivitu Vaší počítačové sítě do internetu. V případě více poboček pak o zabezpečené propojení mezi nimi.

Více o správě aktivních prvků >

 Dokumentace a monitoringDohled nad celou sítí a její dokumentace

Velmi důležitou součástí správy počítačové sítě je vedení dokumentace infrastruktury a jeji monitoring. Tato oblast bývá často opomíjená k řešení problému dochází až v případě selhání zařízení a mnohdy má povědomí o celé síti (včetně důležitých hesel) pouze jeden člověk v organizaci.

Více o dokumentaci a monitoringu >

 Plánování a rozvojMyslíme na budoucnost, plánujeme a rozvíjíme Vaši síť

Informační technologie se vyvíjejí každý den. Pomáháme našim klientům s plánováním a rozvojem informačních technologií v celé organizaci. Během našeho působení jsme se setkali s velkým počtem řešení aplikovaných u jiných společností.

Více o plánování >

Software zdarmaKompletní firemní infrastruktura založená na open-source software

Věděli jste, že je opravdu možné a praxi běžně používané řešení kompletní firemní infrastruktury (doména Active Directory, sdílení dat, VPN připojení, tiskový, webový a poštovní server atd.), za které nezaplatíte ani korunu? Dokonce tyto řešení preferujeme před komerčními produkty, které stále nutí své uživatele k periodickým placeným aktualizacím!

Bezpečnostní certifikaceZabezpečení vašich dat je pro nás prioritou

Naše cloudové služby a zálohování on-premise serverů našich klientů prozovujeme v datacentru s prestižní certifikací dle ISAE 3402/AT-C320 Type II. Hodnotí se především zabezpečení budovy datacentra, sálů, autorizace přístupu do sálů, úroveň protipožárního systému či záložních zdrojů napájení a další.

Vytváření rozvodů sítěKompletní infrastruktura

Pro naše klienty vyrábíme kompletní síťovou infrastrukturu včetně metalických a optických rozvodů strukturované kabeláže, páteřních rozvodů, rozvaděčů a serveroven.

Zneužití Vašich datMonitoring a analýza využívání dat

Dnes už nejsou takovou hrozbou hackeři, kteří usilují o Vaše data, ale spíše často nespokojený zaměstnanec, který "vynáší" interní data, příp. si pomocí nich sám založí firmu konkurenční. Víte, kdo a jak nakládá s Vašimi soubory?

Rozhodli jste se pro nás?Nebo chcete jen poslat nezávaznou nabídku služeb?

Kontaktujte nás

Spolupráce s námi

  • Osobní přístup ke každému klientovi
  • Rychlé reakční doby při řešení problémů
  • Zkušenosti z mnoha jiných realizací
  • Nízké ceny oproti konkurenčním řešením

Tisíce realizovaných projektů a servisních úkonů