Odborný servis notebooků v Brně. Opravujeme notebooky všech značek – Acer, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, HP, IBM, MSI, Sony, Toshiba a další…

Servisní a prodejní místo Brno Bystrc na ulici Kuršova 1a. Provádíme servis počítačů, notebooků (i opravy základních desek, výměny chipů apod.).

Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ JE SERVIS V PROZOVNĚ BYSTRC POZASTAVEN. DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍZEŇ.

Nacházíte se: Domů » Servis notebooků Brno

Servis notebooků Brno

Tel. objednání není nutné, zařízení můžete rovnou doručit, jinak info. tel.: 511 111 730, e-mail: servis@proxytech.cz
Viz otevírací doba pobočky a mapa cesty.


Nabízíme Vám odborný servis notebooků všech značek přímo v Brně. Opravujeme notebooky Acer, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, Gigabyte, Gateway, HP (Hewlett Packard), IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, Panasonic, Samsung, Sony, Toshiba a další.

Pokud to typ závady umožňuje, jsme schopni opravu notebooku provést na počkání. Možný je také příplatkový expresní servis.

Jsme vybaveni na opravy na tzv. součástkové úrovni – je možné například opravit vadnou základní desku notebooku tam, kde Vám jiný servis nabídne pouze její výměnu za jinou (cena opravy je často 3-4x nižší).

Dále dodáváme náhradní adaptéry pro notebooky (zdroje), baterie, příslušenství atd.

Nejčastější opravy notebooků

 • Notebook je velmi hlučný, samovolně se vypíná – závada většinou způsobená přehříváním, oprava je často hotová do 24 hod. nebo na počkání. Někdy je potřeba vyměnit celý ventilátorek.
 • Notebook se nezapne – notebook nejde zapnout, jen probliknou kontrolky a zase se vypne, na monitoru se nic neobjeví. Většinou je na vině základová deska nebo grafický modul notebooku, je nutná diagnostika a servis notebooku.
 • Nefunguje dobíjení notebooku – často vadný konektor nabíjení na základní desce (lze opravit pouze konektor), nefunkční nabíjecí obvody, vadná baterie nebo adaptér. Většinu používaných adaptérů (zdrojů) máme skladem.
 • Artefakty na displeji notebooku – vertikální i horizontální pruhy, různé obrazce, příp. i několikanásobný obraz na displeji bývá způsoben vadným LCD panelem, kabelem nebo často také vadným grafickým chipem na základní desce/grafickém modulu notebooku.
 • Potemnělý obraz na displeji notebooku – závada na podsvícení displeje je často způsobená invertorem nebo vadnou CCFL trubicí v LCD panelu. Tuto závadu dokážeme odstranit náhradou trubice za novou, výměna celého panelu není tedy většinou nutná a oprava je tak mnohem levnější.
 • Nefungují USB porty, klávesnice, touchpad, DVD mechanika atd. – často se jedná o závadu na chipsetu základní desky, je nutný servis s výměnou chipu.
 • Nefunkční klávesnice, vylomené tlačítko/a – klávesnici lze vyměnit, často lze vyměnit i jednotlivá tlačítka.
 • Politý notebook – rychlá rada: notebook nezapínejte, vyjměte baterii a zavolejte nám. Čím rychleji se notebook vyčistí, tím větší je šance, že bude notebook v pořádku.
 • CD/DVD mechanika nečte média – na vině bývá prach a jiné nečistoty uvnitř mechaniky, které lze jednoduše vyčistit. Někdy je třeba celou mechaniku vyměnit.
 • Rozlomené panty ve víku monitoru notebooku – panty ve víku lze často repasovat, příp. vyměnit za nové. Součástí bývá i oprava poškozených plastů v okolí pantu.
 • ... a mnoho dalších oprav – nefunkční Bluetooth, WiFi (bezdrátové) připojení, Web kamery, 3G moduly, tlačítka na panelu, poškozený BIOS (při flashování, vč. výměny celého BIOSu)...

Vylepšení / zrychlení notebooků

Zdá se Vám Váš notebook příliš pomalý? Nebo Vám chybí nějaká funkce, např. bezdrátové připojení pomocí WiFi? Váš notebook prohlédneme a navrhneme nejlepší možnosti, jak notebooku pomoci.

Cena diagnostiky

Cena diagnostiky závady notebooků je 290 Kč vč. DPH. Tuto částku neplatíte, pokud se rozhodnete notebook nechat opravit.


Tel. objednání není nutné, zařízení můžete rovnou doručit, jinak info. tel.: 511 111 730, e-mail: servis@proxytech.cz
Viz otevírací doba pobočky a mapa cesty.


Kontaktní informace

telefon (+420) 511 111 730

e-mail info@proxytech.cz

ProxyTech | kontakt: Brno – Bystrc

domů  Copyright © 2005-2018 ProxyTech